Nuttige links

Bij mijn onderzoek heb ik gebruik gemaakt van gegevens die ik o.a. via onderstaande archieven en instanties vond.

Nationaal Archief www.nationaalarchief.nl

Stadsarchief Amstersdam www.amsterdam.nl/stadsarchief

Noord-Hollands Archief in Haarlem noord-hollandsarchief.nl

Haags Gemeentearchief www.denhaag.nl/home/bewoners/kunst-en-cultuur/haags-gemeentearchief.htm

FelixArchief Antwerpen www.felixarchief.be

Koninklijke Bibliotheek www.kb.nl

Centraal Bureau voor Genealogie www.cbg.nl

WieWasWie www.wiewaswie.nl

Joods Monument www.joodsmonument.nl

Stichting Joods Erfgoed Den Haag www.joodserfgoeddenhaag.nl

Herinneringscentrum Kamp Westerbork www.kampwesterbork.nl

Auschwitz-Birkenau Memorial and Museum auschwitz.org/en/more/dutch

Joods Historisch Museum jck.nl/nl/locatie/joods-historisch-museum

USC Shoah Foundation sfi.usc.edu

Delpher www.delpher.nl/